Ankara Oto Kiralama           Oto kiralama ankaraaraç kiralama firmaları
Rent a Car Ankara Fiyatlar Kiralık Araba Modelleri Koşullar Fiyat Teklifi İste İletişim
Stellar rent a car

İndirim yapar mısınız ?    Fiyatlarımız rent a car isteğine göre  sürekli güncellenmektedir.Rezervasyonların yoğunluğu ,filomuzdaki oto sayısı veya durgunluğu değerlendirilerek  fiyat ayarlaması yapılmaktadır.


Otolarınız  yeni mi ?    Araçlarımız  2008 model ve üzeridir. ( Oto kiralama Ankara, rent a car ankara)


Yurt dışından rent a car isteği için nasıl rezervasyon yapılıyor ?    Kişisel bilgilerinizi ( isim , tel ) ve uçuş bilgilerinizi ( havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını ) bildiriniz.  Bir  personelimiz sizi havaalanında ( Ankara) page-board ile karşılayacaktır.


Rezervasyon yaptırdığım oto dan farklı bir araç gelir mi ?   Önceden ayırttığınız araç o tarihte müsait olmaz ise  bir üst segment araç  fiyat farkı olmadan size  verilecektir. (Araba kiralama ankara )


Sözleşme için neler gerekmekte ?   Sürücü belgeniz,adres ve telefon bilgileriniz ,kredi kart bilgileriniz gerekmektedir.


Aracın arızasını sigorta öder mi ?   Sigorta şirketleri arabalarda oluşan mekanik arızaları karşılamamaktadır.


Bir arabayı  ne kadar süre ile kiralayabilirim ?   Dilediğiniz kadar araç kiralama süresini uzatabilirsiniz.


Araç filonuzda bulunmayan arabaları da sağlayabiliyor musunuz ?   Firmamız rent a car talepleriniz ile filosunda bulunmayan  araçları da paralel çalıştığı diğer firmalardan sizler için  temin edebilmektedir. (Oto Kiralama Ankara)


Aracı benden başkası  sürebilir mi?  Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi; ( ek herhangi bir ücret alınmaz ) ek sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse otomobili kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.


Aracı farklı bir şehirde iade edebilir miyim? (Merkez ofisimiz Ankara)  Evet teslim edebilirsiniz.Fakat bunun için ekstra bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Ankara Ofisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.


Araçların bakımlı olduğuna  güvenebilir miyim?  Araçların kirada iken arıza  çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir.Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır.


Aracın deposunu nasıl  teslim ediyorsunuz?   Aracın benzin durumu sözleşmeye kaydedilir ve dönüşte yaklaşık aynı miktar benzin iade etmeniz istenir. (Ankara Oto kiralama )


Oto ile yurt dışına çıkabilir miyim ?   Otomobiller ile  yurt dışına çıkamazsınız.

 
ankara oto kiralama şirketleri


 

çanak anten boya badana ustası elektrikçi ankara